minx

Wetlook World Forum

Current time: Thu 18/04/24 17:36:05 GMT

Translate page FROM gb -> TO de fr it nl es pt jp

Translate page TO gb <- FROM de fr it nl es pt jp

Wetlook.Biz
Wetlook-Online

Message # 5278.3.1

Subject: Question Re: Re: lecsonak

Date: Wed 13/08/03 08:33:25 GMT

Name: vikwam hu

Email:

Website:

Report Abuse or Problem to Nigel at Minxmovies
If you enjoy this forum, then please make a small donation to help
with running costs: Make Donation (you can change amount)

Previous Reply
Next New Message
Active List Archive

first of all sorry to all of you who don't speak Hungarian. we will translate the stories.

-----------------------------------

 

hello,

 

látom egyre népesebb a magyar wamosok tábora. Végere !!

 

nagy örömmel olvasom a storidat a baratnőddel amikor lycra nadrágban fürdött a folyóban. A streccsnadrág a te kérésed volt (esetleg ő szereti) vagy csak simán így jött ki a dolog?

 

Tudnál egy kicsit még írni az esetről? előzmények, hogyan történt, ... bedobtad ebben a szerkóban vagy magától fürdött meg így? Táborozáskor vagy csak lementetek napközben a folyópartra és gondolt egyet? utána megvárta amíg megszárad rajra a ruha vagy levetette ?? fürdött máskor is ilyen ruhában? ...

 

légyszi írj amit még csak tudsz mert nagyon érdekes a történet. nekem is ez az egyik kedvenc öltözékem egy nőn.

 

 

én egyébként 26 éves vagyok és még nem hozott össze az élet olyan nővel aki szeretett volna ruhástól fürdeni. erőltetni meg nem akartam a dolgokat.

 

válaszodat előre is köszönöm

 

vikwam

In reply to Message (5278.3) Hello Re: lecsonak

By vizespolo - hu Wed 13/08/03 07:51:36 GMT

Website:


Hello! Tuti jol nezhetett ki baratnod a leirt szerkoban! Szivesen megneztem volna :)))) Es olyan helyen furdott, ahol masok is lattak? Nem volt szegyenlos?

A leheletvekony naci alatt nem is volt tanga, amikor pl.  a Dunaan furdott? Es hogy tudtad ravenni ot, hogy igy furdozzon? Nem nagyon tiltakozott?

 

A hosszu ujju piros vekony poloban is furdott valahol?

 

 

 

Egyebkent az en volt baratnom is mar furdott folyoban, Balatonban meg persze itthon is ruhastol.

 

Nekem a legjobban az tetszett, amikor piros fehernemuben, vekony szuk feher poloban, es egy kek fenyes hosszu lycra aerobic streccsnadragban es feher zokniban uszott egy folyoban. Tok jol nezett ki! A feher polo alatt jol mutat a piro smelltarto, mikor kijon egy csaj a vizbol! Persze melltarto nelkul is probalta!!

 

De uvegszals fekete harisnyanadragban tusolni - marmint ha baratnod abban tusol, az is tok jol nez ki szerintem.

 

 

 

Es mostani baartnodet hogyhogy nem tudod ravenni, hogy valamifele ruhaban furdozzon, Pl. otthon a kadban kettesben? felti a ruhait?

 

 

 

Hany eves vagy egyebkent?

 

Irjal meg iylen jo torteneteket a baratnodrol.

 

Pl. azt, hogyan jutott eszetekbe ez a ruhaas furdozes? Te hoztad fel neki ezt a temat, Es hogyan reagal? Nem furcsallotta a dolgot?

 

 

 

Varom valaszod!

 

In reply to Message (5278) Hello lecsonak

By vizespolo - hu Wed 13/08/03 06:19:28 GMT

Website:


Szia!

Tegnap mar irtam? olvastad?

Azert meg egyszer elkuldom, hatha nem vetted eszre!

Report Abuse or Problem to Nigel at Minxmovies
If you enjoy this forum, then please make a small donation to help with running costs: Make Donation (you can change amount)

All WAM Drunk Sex Orgy Wetlook-Online
WetLooker.com

Minx Movies - M12 - Dressed in Wet is now in the Download Store
Download Store

Minx Movies - M15 - Wet Me Now is now in the Download Store
Download Store

Minx Movies - M14 - Get Wet With Me is now in the Download Store
2ipmd65.jpg2ipmdg2.jpgckfbj77.jpgjapgs25.jpgzgjbt99.jpg Download Store 2fpbs94.jpgkijws74.jpgrlsps97.jpglasbjg7.jpg2fptg96.jpg2gpdde7.jpg


Minx Movies - M8 - Mask Of Wetness is now in the Download Store
Download Store



[ This page took 0.031 seconds to generate ]