minx

Wetlook World Forum

Current time: Fri 29/03/24 01:02:42 GMT

Translate page FROM gb -> TO de fr it nl es pt jp

Translate page TO gb <- FROM de fr it nl es pt jp

MyWetloook

Message # 18713.11.2.1.1.1.1

Subject: Hello sorry, powyzszy post jest mojego autorstwa: ) [nt]

Date: Thu 13/10/05 13:53:36 GMT

Name: matthew uu

Email:

Website:

Report Abuse or Problem to Nigel at Minxmovies
If you enjoy this forum, then please make a small donation to help
with running costs: Make Donation (you can change amount)

Previous Reply
Next New Message
Active List Archive

(no text)
In reply to Message (18713.11.2.1.1.1) Hello Re: Re: Re: Re: jaka szkoda &#380;e nie mog&#322;em tego zobaczy&#263;...:

By Anonymous - uu Thu 13/10/05 13:51:40 GMT

Website:


wydaje mi sie ze jest tez jeszcze kwestia innego rodzaju - zjawisko psa ogrodnika wystepuje z powodu gdyz 98% fanow mokrych koszulek nie wie ze zaliczaja sie do wyznawco gatunku zwanego po angielsku "wetlook":) kilka lat temu gdy zaczynalem przegladac net w poszukiwaniu tego co lubie najbardziej, uzywalem najrozniejszych sformulowan, i wierz mi ze efekty byly mizerne. dopiero przypadkiem trafilem na strone Minx Movies i zdalem sobie sprawe jak sie rzeczy maja, tzn ze brakowalo mi slowa "wetlook".

reasumujac: uwazam ze zamiast na angielskim, powinnismy sie w tej chwili komunikowac na polskim forum poswieconym temu gatunkowi. sam widzisz - Holendrzy nawet nie wiedza jakiego uzywamy jezyka:) slowem - czas na polskie forum poswiecone wetlookowi.

     

In reply to Message (18713.11.2.1.1) Hello Re: Re: Re: jaka szkoda &#380;e nie mog&#322;em tego zobaczy&#263;...: )

By Ikarus Studio - okmkm@wp.pl pl Thu 13/10/05 12:27:23 GMT

Website:


Odwage Kasi to ja przyznam, ze tez podziwiam. Zwlaszcza, ze i pod Arkadia i tym bardziej w Saskim blyskaly flesze a wszedzie publicznosc byla duza (w Saskim jeszcze bylo rozgladanie sie za policja, tam kapiele sa nielegalne). Co do szczescia, to wystarczy sledzic festyny. Ja to dopiero mam pecha. Byl na Polach Mokotowskich Strong Men, wiec dzikie tlumy ludzi. Byla to sobota, bylo 33 stopnie. Widzialem 40 (tak CZTERDZIESCI!) mlodych dziewczyn, w pelnych ubraniach (dlugie spodnie itd) w jeziorku. Nawet nie zdolalem zapamietac strojow. Oczywiscie zdolalbym zrobic zdjecia gdyby nie siadly mi baterie przy pierwszym ;(. Ale, co ciekawe zdjecia robilo przynajmniej 5 osob, profesjonalnym sprzetem. Wiec mysle, ze zainteresowanie wetlookiem jest duze, ale mamy nadmiar psow ogrodnika, nikt sie nie podzieli. No, to tyle ze smutnych polskich spostrzezen.

Pozdrawiam.

In reply to Message (18713.11.2.1) Hello Re: Re: jaka szkoda &#380;e nie mog&#322;em tego zobaczy&#263;...: )

By matthew - uu Thu 13/10/05 11:38:22 GMT

Website:


zdaje sie ze trzeba jeszcze miec odrobine szczescia - ktorego nieco mi brakuje:) choc przyznaje ze najlatwiej o tego typu "widoki" w okolicach nadmorskich, szczegolnie w czasie wakacji. ludzie sa wtedy bardziej sklonni do "niestandardowych" zachowan:)

co do Twoich zdjec to uwazam je za mala wetlookowa rewolucje. sa to - jesli nie pierwsze w ogole, to z cala pewnoscia pierwsze zdjecia wykonane profesjonalnie w Polsce. mam nadzieje ze bedzie to poczatek rozwoju tego gatunku w naszym kraju, gatunku ktorego fanem jestem od czasow niepamietnych, tzn. od kiedy raczkowalem po plazy z zafascynowaniem ogladajac kapiace sie niewiasty:)

zatem jeszcze raz - zdjecia sa piekne, a i modelka nieprzecietnej urody. nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc jeszcze wielu udanych sesji. osobiscie jestem zaprzysieglym fanem strojow formalnych, ale nie wiem taka akurat sesje planujecie.

i jeszcze jedno - podziwiam odwage - zarowno fotografa, jak i modelki.

 

pozdrawiam serdecznie,

 

maciek

      

In reply to Message (18713.11.2) Hello Re: jaka szkoda &#380;e nie mog&#322;em tego zobaczy&#263;...: )

By Ikarus Studio - okmkm@wp.pl pl Thu 13/10/05 03:20:12 GMT

Website:


coz, Warszawa jest pelna wetlooka tylko trzeba sie troche naszukac. W kazdy cieply dzien Pola Mokotowskie i Arkadia sa pewniakami, a jak widac po tej sesji, nawet w zimne dni sie czasem trafi para wariatow ;). Co do dziewczyn w Wawie to niestety sa dosc antywetlookowe. Zwerbowanie paru modelek wymaga wysylania duzo spamu na gronie, fotce i takich tam. Natomiast Kasia nie jest z Warszawy (dlatego mimo zimnego dnia musielismy robic fotki, jak juz przyjechala) i generalnie im dalej od Warszawy, a im blizej morza i jezior to tym latwiej znalezc modelke.

 

Pozdrawiam.

In reply to Message (18713.11) Hello jaka szkoda &#380;e nie mog&#322;em tego zobaczy&#263;...: )

By matthew - uu Thu 13/10/05 02:20:52 GMT

Website:


to chyba najlepszy powód &#380;eby zacz&#261;&#263; chodzi&#263; do centrów handlowych. pi&#281;kne zdj&#281;cia - pozdrawiam:)

P.S. gdzie w Wawie mo&#380;na spotka&#263; dziewczyn&#281; któr&#261; "kr&#281;c&#261;" takie rzeczy?

In reply to Message (18713) Pictures Kasia in Arkadia Fountain - full set!

By Ikarus Studio - okmkm@wp.pl pl Wed 12/10/05 12:38:11 GMT

Website: http://community.webshots.com/album/475194587JXgGqe


So, here it is. First full set. Great quality and uncensored (as Kasia said it's OKay :)). It was really cold and rainy that day (18 degrees celsius) and the fountain wasn't working properly, but our pretty model, 18 year old Kasia still did it. We proudly present the photos:

http://community.webshots.com/album/475194587JXgGqe

 

Andrew

Report Abuse or Problem to Nigel at Minxmovies
If you enjoy this forum, then please make a small donation to help with running costs: Make Donation (you can change amount)

All WAM Drunk Sex Orgy Wetlook-Online
Clips4Sale

Minx Movies - M12 - Dressed in Wet is now in the Download Store
Download Store

Minx Movies - M15 - Wet Me Now is now in the Download Store
Download Store

Minx Movies - M14 - Get Wet With Me is now in the Download Store
2ipmd65.jpg2ipmdg2.jpgckfbj77.jpgjapgs25.jpgzgjbt99.jpg Download Store 2fpbs94.jpgkijws74.jpgrlsps97.jpglasbjg7.jpg2fptg96.jpg2gpdde7.jpg


Minx Movies - M8 - Mask Of Wetness is now in the Download Store
Download Store



[ This page took 0.027 seconds to generate ]